Hlavná stránka

VII.ročník súťaže Ekonomický tím ročníka

Dňa 8.3.2016 sa v audioučebni našej školy konal 7.ročník inovovanej súťaže „Ekonomický tím ročníka“. Zúčastnilo sa jej 8 trojčlenných družstiev zo všetkých ročníkov a odborov, v ktorých je dominantným predmetom ekonomika.

Súťažiace tímy riešili nielen odborné testy, ale hravou formou preukazovali svoju šikovnosť a zdatnosť v rôznych zábavných kolách, ktoré súviseli s ekonomikou (napr. doplňovačka, znalosť miest krajín EÚ, prehľad o úradných jazykoch, používaných menách, politickej scény SR, atď). Z každého ročníka bol vyhodnotený najlepší ekonomický tím a na základe najvyššieho počtu získaných bodov bol stanovený aj TOP absolútny víťaz súťaže.

Súťaž moderovala Ing. Eva Turzová. Porotu tvorili Ing. J.Kubáleková, L.Petríková a M.Bartalová (obe z triedy II.T).

Prehľad výsledkov:

Ekonomický tím 1.skupiny - II.A - odbor BOA (Očovský, Weisová, Bolchová) - získali 72 bodov

Ekonomický tím 2.skupiny - III.A -odbor BOA (Zimerman, Vojčíková, Kucejová) - získali 90 bodov

Ekonomický tím 3.skupiny - IV.L- odbor BOA (Hrdý, Molnárová, Orságová) - získali 91 bodov

Ekonomický tím 4.skupiny - IV.A- odbor OA ( Hanešová, Grešková, Oller) - získali 84 bodov

Celkovým TOP ekonomickým tímom školy v šk.roku 2015/2016 sa stala IV.L trieda – odbor bilingválna obchodná akadémia. Poďakovanie za pekné výkony patrí nielen víťazným tímom, ale aj ostatným zúčastneným tímom.

Handlová, 9.3.2016

Ing.Eva Turzová